Wegańskie naleśniki w Miło Mi!

with Brak komentarzy

To mi jest miło, że powstało to miejsce. Fajna naleśnikarnia wegetariańska z opcjami wegańskimi. W dobrym punkcie na skrzyżowaniu al. Jana Pawła z ulicą Solidarności. Udaliśmy się tam w słoneczny wrześniowy dzień i miejsce wyglądało cudownie. Duże, przestronne wnętrze zalane słońcem, po prostu rozkosznie.Tego dnia byłam po warsztatach o wegańskim nabiale, który był świetny, spotkałam dużo naprawdę pozytywnych osób, więc byłam w cudownym nastroju. Ten nastój nazywam stanem rzygania tęczą. Jeszcze bardziej się pogłębił po wizycie w Miło mi :).

tak się prezentuje bar
Wegański naleśnik z batatem
Naleśnik wegetariański ze szpinakiem

Ja zamówiłam naleśnika z batatem, a S. wegetariańskiego ze szpinakiem i serem. Bardzo nam smakowały, był do nich pyszny sos, a porcja była naprawdę duża. Do tego zamówiłam jeszcze kluseczki orkiszowe z pesto i migdałami, też były dobre. Dziewczyna, która nas obsługiwała, była bardzo sympatyczna i umiała o każdym daniu opowiedzieć, doradzić, które może być w opcji vegan. Miło i rzeczowo.

Kluseczki 🙂

Miałam nadzieję, że starczy nam miejsca na kluseczki na słodko z cynamonem i cukrem, ale już niestety bez szans. Ale na pewno na nie wrócę. Ceny bardzo przystępne, porcje duże, obsługa miła, miejsce śliczne. Czego chcieć więcej? No dobra jest jedna rzecz, którą można by ulepszyć 🙂 – zweganizować całe miejsce, to byłoby super.

Na pewno polecam, można się tam posilić przed atakiem na bazar przy Halach Mirowskich o nich przeczytacie w tym poście.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments